Кошик
497 відгуків
+380 (99) 604-41-77
+380 (68) 975-37-51
+380 (63) 486-95-69
бульвар Вацлава Гавела, 8, Київ, Україна
АНТАРЕС

Бренд Gletcher

Бренд Gletcher

Бренд Gletcher належить американській компанії SMG (Sport Manufacturing Group) зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Компанія спеціалізується на виробництві і продажі тактичних і похідних ножів Steel Will і пневматичних пістолетів Gletcher.

 

 

Продукція компанії відрізняється високим рівнем якості, продуктивності і майстерності виконання.

У 2008 році компанія приступила до виробництва пневматичних пістолетів і аксесуарів під брендом Gletcher (ножі Steel Will випускаються з 2014 року). Зазвичай американські компанії переносять ліцензійне виробництво в Китай, однак компанія SMG не розміщувала лінії в Китаї.

Майже всі пістолети Глетчер випускаються потужностями тайванського заводу, за винятком деяких моделей, що випускаються безпосередньо в США - APS BB і APS NBB (Стечкин), NGT (Наган), P-08 (Парабелум) і TT та TT NBB (Тульський Токарев).

Що стосується виготовленої на Тайвані продукції, не секрет, що Глетчер розміщує замовлення на заводі KWC, як і деякі інші компанії, що реалізують пневматичні та аірсофтні пістолети. Однак не поспішайте робити висновки, що пістолети KWC і Gletcher це одне і те ж, тільки KWC дешевше. Справа в тому, що контроль якості для сторонніх замовників незрівнянно вище. Судіть самі, отримати рекламацію на пістолет від роздрібного клієнта, який купив один пістолет, або від компанії, яка купила і буде купувати сотні тисяч пістолетів, це різні речі. Не даремно гарантія Gletcher 18 місяців, а KWC 3 місяці, максимум півроку. Крім контролю якості тайванські глетчеры оснащуються більш якісними витратними компонентами (прокладками, клапанами і т. д.), виготовленими на іншому заводі, не KWC.

 

 

Слоган компанії, "Військова точність", робить акцент на високому рівні виготовлення зброї, як в частині функціонування, так і дизайну пристроїв.

 

 

У Сполучених Штатах власники вогнепальної зброї часто набувають пневматичні аналоги, щоб постійно практикувати навички стрільби. В європейських державах, де законодавство особливо суворе, пневматика надає любителям шанс отримати відчуття володіння і застосування легендарних марок зброї.

 

 

Глетчеры позиціонуються саме на передачі відчуття стрільби як з вогнепальної зброї. Такі особливості пістолетів, як повністю металева конструкція, рухливі затвори (система блоубек) і реалістична віддача, максимально наближають їх до ефекту стрільби з бойових аналогів. Виробник намагається копіювати не тільки зовнішні, але і внутрішні конструктивні елементи пістолетів, а також розмір і вагу, при цьому деякі зразки можуть частково розбиратися, що робить Глетчеры кращою альтернативою вогнепальних моделей.

Корисно знати:

  • BB - в назввании моделі означає наявність системи Blowback, тобто при кожному пострілі затвор здійснює рух назад для реалістичнішої імітації стрільби з вогнепальної зброї, а також автоматично зводить курок.
  • NBB - No Blowback, в назві моделі означає, що пістолет не обладнаний системою Blowback, затвор рухомий, але тільки вручну.

 

Вибрати пістолет Gletcher можна тут.

Посилання на офіційні сайти виробника:
http://gletchergun.ru/
https://gletcherguns.com/
http://smgoutdoor.com/

Інші статті
Контакти
+380 (99) 604-41-77
Vodafone
+380 (68) 975-37-51
КиївСтар
+380 (63) 486-95-69
Lifecell
бульвар Вацлава Гавела, 8, Київ, Україна
АНТАРЕС
+380634869569
менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner