Спальні мішки
Вибір спального мішка за температурним режимом
Виберіть спальний мішок із нижчим показником температури, ніж найнижча нічна температура, яку ви очікуєте під час подорожі. У теплі ночі ви завжди можете розстібнути його, щоб трохи охолонути. Зауважте, що незважаючи на те, що пухові мішки загалом вважаються найтеплішими, на тепло мішка впливає багато чинників, тому температурний показник є головним фактором.
Ізоляція
Синтетичний утеплювач можна знайти в більш доступних за ціною мішках і може бути хорошим вибором, оскільки він продовжує ізолювати навіть у вологому стані.
Пуховий утеплювач коштує дорожче, але відмінно працює в холодну суху погоду. Для холодних і вологих умов ви можете шукати пух, який має водовідштовхувальні властивості. Оскільки пух не займає багато місця і тепліший на свою вагу, ніж синтетика, його використовують у багатьох мішках.
Форми спального мішка
Хоча деякі виробники мішків експериментують з альтернативними формами, більшість спальних мішків мають одну з трьох наступних форм:
Прямокутна: у цих мішках достатньо місця, щоб витягнути ноги та руки, деякі можна повністю розстібнути та використовувати як ковдру.
Напівпрямокутна: також відома як модифікована форма кокона, це позначення охоплює різноманітні форми, які пропонують компроміс між теплом і простором.
Кокон: щоб збільшити тепло та зменшити вагу, цей мішок має щільне прилягання, тож ви перевертаєтеся з мішком, а не всередині нього.
Додаткові функції спального мішка
Капюшон зазвичай є на мішках із нижчими температурними показниками, щоб зробити їх теплішими; більшість капюшонів мають шнури, які дають змогу щільно затягнути їх, щоб отримати більше тепла.
Блискавки мішка допомагають регулювати вентиляцію; деякі кращі мішки запобігають зачіпленню тканини, маючи захист уздовж блискавки.
Кишені-сховки дозволяють зберігати особисті речі, як-от годинник, бальзам для губ, ліхтарик тощо.