Кошик
491 відгук
+380 (99) 604-41-77
+380 (68) 975-37-51
+380 (63) 486-95-69
бульвар Вацлава Гавела, 8, Київ, Україна
АНТАРЕС

Бренд Beeman

Бренд Beeman

Компанія Beeman Precision Airguns знаходиться в Сполучених Штатах, але виробничі потужності зосереджені в Китаї. Як відомо, китайське ліцензійне виробництво дозволяє домогтися чудової якості за невеликі гроші, і Beeman не виняток. За ціною гвинтівки перевершують популярні у нас Hatsan і Crosman, але і за якістю досвідчені стрілки вважають їх теж краще.

Крім відмінного виконання самої механіки, зовнішній вигляд гвинтівок говорить про їх добротність та значущість. Це, як правило, великі, важкі зразки, що виділяють міць і силу, в руках дають відчуття реальної зброї. З приводу потужності - не ілюзія, гвинтівки надають кулі в середньому 330 м/с початкової швидкості, деякі моделі - до 400 м/с. Що стосується точності, то Beeman навіть включила це слово в назву компанії, Precision - точність (англ).

 

 

Виробник випускає повний спектр: пневматичні гвинтівки, пістолети, кулі та аксесуари. Beeman спеціалізується на точних гвинтівках для початківців і професійних стрільців.

Компанія була створена доктором біологічних наук Робертом Біманом, який викладав біологію морських організмів в державному університеті Сан-Франциско і захоплювався пневматичною зброєю, разом дружиною Тошико в 1972 році.

 

 

Починала компанія з імпорту європейських зразків пневматики, в основному німецького виробництва. У ті роки В США так звана "пневматика для дорослих" тільки пробивала собі дорогу на ринку до американських покупців. Виходило чимало брошур і технічних інструкцій, присвячених пневматичній зброї. Доктор Біман теж опублікував багато подібних праць, найзнаменитіша з яких - каталог пневматики "Air Gun Digest". Перші два видання цього каталогу є колекційними і зараз оцінюються в 500 дол.

 

 

У 1993 році сім'я Біман продала свій бізнес компанії "S/R Industries of Maryland", які також є власниками бренду "Marksman Airguns". Ентузіасти пневматичної зброї досі вдячні Роберту Біману за величезний внесок у розвиток їх хобі в США.

Дотримуйтесь цих 12-ти рекомендацій від Beeman, щоб поліпшити свої стрілецькі показники:

 1. Пружинно-поршневій гвинтівці потрібно 500-1000 пострілів для обкатки. Перші 100 пострілів можуть не давати кучності.
 2. Не кладіть гвинтівку на жорсткий твердий упор! Підтримуйте гвинтівку рукою, або, краще, купіть недорогу сумку і наповніть її піском.
 3. Кладіть на торбинку з піском цівку зброї, ніколи не кладіть ствол.
 4. Не натискайте на спуск, якщо гвинтівку переламано для взводу. Ствол може підскочити вгору і нанести стрілку пошкодження. Приклад при цьому буде зламаний, або в ньому утвориться тріщина. Гвинтівка в цьому випадку втрачає гарантію!
 5. Неважливо, гвинтівка у вас переломного типу або з підствольним важелем, завжди притримуйте однією рукою важіль зведення.
 6. Тримайте пневматичну гвинтівку вільно за цівку, рукоятку і уперши в плече. Якщо сильно стискати, пружинна гвинтівка стає неточною.
 7. Змінюючи стійку або хват, ви міняєте напрям пострілу.
 8. Оптичний приціл повинен розташовуватися на відстані від 2.75 до 3 дюймів (6.9 - 7.6 см) від вашого ока.
 9. Плавно натискайте на спуск, не тягніть і не смикайте його різко.
 10. Після натискання на спуск утримуйте мішень на прицілі ще пару секунд. Це дуже важливо!
 11. Пам'ятайте, що кожна гвинтівка індивідуальна і має тільки їй притаманними властивостями. Для досягнення найкращих результатів вам необхідно випробувати різні кулі, щоб зрозуміти, якими ваша гвинтівка стріляє найкраще.
 12. Ваша гвинтівка, ваша кулі і ваш приціл не знають, де знаходиться ціль. Від вас залежить направити їх прямо на неї.

 

Корисно знати:

 • X2 - позначення в назві моделі говорить про те, що виробник комплектує гвинтівку двома змінними стволами, калібрів .177 і .22 (4.5 та 5.5 мм). Так як .22 калібр (5.5 мм) в Україні заборонений у вільному продажу, ці гвинтівки поставляються в нашу країну з одним стволом калібру .177 (4.5 мм). Це зйомний стовбур, його можна демонтувати для зручності транспортування зброї.

Вибрати гвинтівку Beeman можна тут.

Посилання на офіційний сайт виробника: http://www.beeman.com/

Інші статті
Контакти
+380 (99) 604-41-77
Vodafone
+380 (68) 975-37-51
КиївСтар
+380 (63) 486-95-69
Lifecell
бульвар Вацлава Гавела, 8, Київ, Україна
АНТАРЕС
+380634869569
менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner