Переваги газової пружини
Газо-пружинна пневматика відрізняється більш вдосконаленою технологією порівняно із звичайною пружинно-поршневою. В гвинтівках цього виду пневматики пружина замінена своєрідним амортизатором по типу тих, що встановлюються в багажниках автомобілів: хетчбеків та універсалів. При переломі ствола зводиться поршень, стискаючи газ - осушене повітря або азот, або їх суміш.
Якщо звичайна пружина дає дві віддачі - перша під час пострілу, друга при поверненні пружини в початковий стан, коли куля ще не покинула канал ствола, що негативно впливає на точність (є також третя віддача, коли стиснута після другої віддачі пружина знову розтягується вперед, але , як правило, куля встигає покинути ствол до третьої віддачі), то газова пружина дає тільки одну, набагато меншу віддачу (після пострілу шток поршня залишається в передньому положенні, бо тиск газу, на відміну від витої пружини, не дає йому робити відкат назад ). При пострілі гвинтівки з газовою пружиною відчувається односпрямований легко контрольований поштовх.
Газова пружина має стабільні показники по зусиллю на протязі всього шляху поршня, що знижує віддачу при однаковій з витою пружиною енергетиці пострілу. Відповідно газо-пружинні гвинтівки створюють менше шуму, відсутні характерний брязкіт і хаотичне смикання, оптичні приціли на них служать довше. Взагалі термін служби всіх механізмів зброї збільшується внаслідок менших ударів і вібрацій. Газо-пружинні гвинтівки можна залишати у зведеному стані, що для пружинно-поршневих робити вкрай не рекомендується.
Також до головних переваг газових пружин можна віднести їх неймовірний ресурс: вони витримують до 40 тисяч пострілів, в той час як звичайна пружина зношується після 2500-5000 пострілів.
Зверніть увагу, що час, який проходить від моменту натискання на спусковий гачок і до часу вильоту кулі зі ствола, дуже впливає на точність, чим воно менше, тим краще, пзаяк зменшується ймовірність впливу на кулю будь-яких вібрацій, що виникають в гвинтівці після натискання на спусковий гачок. І за цим параметром газова пружина випереджає виту. Швидкість викиду поршня газової пружини на 40%, а газової пружини з азотом - на 55% перевершує швидкість розтискання звичайної пружини, за рахунок чого скорочується загальний час від натискання до вильоту, так званий "Lock-Time". У своїй книзі "Пневматична зброя від спускового гачка до мішені" Джеральд та Майк Кард'ю навідять такі дані: "Типові значення для "Lock-Time" приблизно такі: 8,6 мс для компресійної гвінтівкі, 10,5 мс для гвінтівкі з газовою пружиною, 13 мс для пружинно-поршневих гвінтівок та 3,8 мс для компресійного пістолета ".
- Фото з усіх боків: Пневматичний пістолет Borner PM49 Пістолет Макарова ПМ газобалонний CO2 120 м/с Борнер ПМ49Тут можна знайти не професійні, але інформативні фотографії, що дають повне уявлення про зовнішній вигляд даної моделі.Повна версія статті
- Фото з усіх боків: Пневматичний пістолет KWC PM KM44DHN Пістолет Макарова ПМТут можна знайти не професійні, але інформативні фотографії, що дають повне уявлення про зовнішній вигляд даної моделі.Повна версія статті